Satış ve Danışma Hattı: (0216) 573 2219 Kurtköy Tel: 02165951085 Türkçe

Opet Akıllı Poster Teknolojisi Kampanyası

Akıllı Poster teknolojisi Opet istasyonlarında!

 

Akıllı telefonlar aracılığıyla, Opet ile Opet müşterileri arasında Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisini kullanarak iletişim kurulmasını sağlayan, Opet istasyonlarında müşterilerin kolaylıkla ulaşabileceği yerlere yerleştirilmiş görsellerdir.

Opet müşterileri Akıllı Poster üzerindeki Akıllı Nokta»ya cep telefonlarını yaklaştırarak Opet’teki güncel kampanyalardan haberdar olabilir,tuvaletlerin temizliği ile ilgili ankete katılabilir.

Bunun için kullanıcılarda Android işlemcili bir akıllı telefon ya da iPhone7 ve üst model bir iPhone olması gerekmektedir.

ANDROID TELEFONLARDA NFC UYGULAMASI

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda NFC özelliği genelde üstten kaydırılarak kolay ulaşılan «Bildirim» menüsünden aktif hale getirilmektedir.

Bazı Anroid telefonlarda ise «Ayarlar» menüsü altında «Diğer» başlığı altında yer alan NFC açma kapama düğmesi ile aktif hale getirilmektedir.

IPHONE’LARDA NFC UYGULAMASI

NFC okuyucu modu sadece iPhone 7 ve üst model iPhone’larda bulunmaktadır.Bu özelliği kullanabilmek için telefona AppStore’dan bir NFC okuyucu uygulaması yüklenmesi gerekmektedir.

GoToTags uygulaması tavsiye edilmektedir

Müşterilerimiz, Opet’teki güncel tüm kampanyalara ve kampanyalar hakkındaki detaylı bilgilere Akıllı Posterler aracılığı ile ulaşabilir.

Müşterilerimiz telefonlarını «Akıllı Nokta»ya yaklaştırdıklarında kampanya bilgilerini görebildikleri gibi ayrıca 5 kat yakıt puan kazanmaktadır.

Puanlar müşterilerimizin belirteceği telefon numarasına gün sonunda yüklenmektedir. Puanların harcanması için telefon numarasının aktivasyonunun yapılması gerekmektedir. Daha önce aktif hale getirilmiş bir numara ise tekrar aktivasyona gerek yoktur.

KAMPANYA KATILIM AŞAMALARI

1-NFC özellikli telefon Akıllı Poster üzerindeki Akıllı Nokta’ya yaklaştırılınca telefonun ekranında müşterimizin bilgilerini gireceği bir form belirir.

2-Ad, soyad ve telefon bilgileri ile birlikte ekranın en altında yer alan «Güvenlik Kodu» da ilgili alana girilir.Kampanya koşullarının okunduğuna ve iletişim izninin verildiğine dair onay kutucukları doldurulur ve «TAMAM» butonuna basılır.

3-Müşterinin forma girdiği cep telefonuna bir Aktivasyon Kodu iletilir.Müşterimiz telefonuna SMS yolu ile gelen bu kodu ilgili alana yazar ve «TAMAM» tuşuna basarak işlemi sonlandırır.

4-Daha sonra ekranda müşterinin kampanyaya katıldığına dair bir tebrik mesajı belirir.

 

5-Erkekler ve kadınlar tuvaletlerinde görünür bir yerde bulunan Akıllı Posterlerdeki Akıllı Nokta’ya NFC özellikli telefonlar yaklaştırıldığında «Tuvaletlerimizin Temizliğinden Memnun musunuz?» sorusuyla bir anket ekranı belirir.

 

6-Müşterilerimiz memnun olduğuna dair yeşil renkli gülen yüz ifadesini seçip «GÖNDER» tuşuna bastığında ankete katılımdan dolayı bir teşekkür mesajı ekrana gelir ve anket sona erer.

 

 

Opet Akıllı Poster uygulaması ile Opet Petrolcülük A.Ş.’den ticari elektronik ileti almak için izin veren müşteriler, onayları sonrasında kayıtlandıkları cep telefonu numarası veya cep telefonunun eşleştiği Opet Kart ile 30 Eylül 2018’e kadar Opet’te yapacakları toplamda ilk 500 TL’ye kadar benzin veya motorin alışverişlerine toplamda 5 kat yakıt puan kazanacaklardır. Cep telefonu numarası ile yapılacak alışverişlerde ödemeden önce cep telefonu numarasının market görevlisine söylenmesi gerekmektedir. Kazanılan puanların harcanabilmesi için aktivasyon yapılmış olmalıdır. Kazanılan puanlar Opet istasyonlarından yapılacak benzin veya motorin alışverişlerinde 31 Ekim 2018 tarihine kadar harcanabilecektir. Harcanmayan puanlar 1 Kasım 2018 tarihinde silinecektir. Kampanyadan sadece ticari elektronik ileti için yeni izin veren müşteriler faydalanabilir. Bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Kampanya sınırlı sayıdadır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bozok Petrolcülük ve Tic.A.Ş

 

 

 

 

Diğer haberler